Fajne gry planszowe ze strony www.taniaksiazka.pl na pewno będą cieszyć się dużą popularnością. Tylko jakie gry są naprawdę fajne? Nie da się w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na tego typu pytanie. Wszystko bowiem zależy od wielu czynników. Wśród nich można wymienić indywidualne preferencje, czy też wiek uczestników. Nie warto wybierać skomplikowanej gry, jeżeli małe dziecko nie będzie w stanie pojąć wszystkich zasad. Na rynku znaleźć można tyle ciekawych propozycji, że każda osoba znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Monopoly Koty Kontra Psy

Czas na to, aby spojrzeć na doskonale wszystkim znaną grę, z zupełnie innej perspektywy. Niektóre zasady są podobne, jak do tych, które zna się z wersji klasycznej. Są tutaj także bardzo ciekawe dodatki, jak chociażby dodatkowe nagrody za to, że ktoś jest przesłodki lub bardzo popularny. Podczas rozgrywki uczestnicy zauważą, że jest tu wiele akcentów nowoczesnych. Zanim do tego dojdzie, czas na to, aby ktoś zdecydował, czy bardziej jest za kotami, czy woli bardziej psy. Niezależnie od tego, można być pewnym, że zabawa naprawdę będzie znakomita. W szczególności, że o zwycięstwo można walczyć w zespole. Będzie łatwiej? A może będzie trudniej? Na pewno będzie wyśmienicie. Gra przeznaczona jest dla osób powyżej ósmego roku życia.

Gra rodzinna Miód

Każdy z uczestników wciela się w bartnika, który zajmie się produkcją miodu. Jakiego? Lipowy, wrzosowy, wielokwiatowy – wybór jest naprawdę duży. Zanim do tego dojdzie, należy pozbierać punkty Nektaru, a nie będzie to takie łatwe. Uczestnicy muszą w umiejętny sposób zagrywać kartami Pszczół. A można tego dokonać na różnorakie sposoby. Nektar wymienia się na miód, a ten jest na samym końcu punktowany. Wygrywa ta osoba, która zbierze największą ilość punktów. Gra dedykowana jest dla osób powyżej szóstego roku życia. Tematyka tej gry rodzinnej jest bardzo na czasie i na pewno spodoba się wszystkim uczestnikom. Warto więc zasiąść do stołu, rozłożyć planszę i rozpocząć tą nader wesołą rozgrywkę.